Kod Dostu

Ben bir karış dahi olsa vatan toprağını satmam, zira bu vatan bana değil milletime aittir. Milletim de bu toprakları ancak aldığı fiyata verir. Çünkü bu topraklar kanla alınmıştır, kanla verilir! Sultan II.Abdülhamid

13 Eyl 2013

ERMENİLER 2 MİLYON OSMANLI VATANDAŞINI ÖLDÜRDÜLER

BRUCE FEIN: "ERMENİLER 2 MİLYON OSMANLI VATANDAŞINI ÖLDÜRDÜLER"

ABD eski Başkanı Reagan’ın danışmanı Fein: “Beyaz Saray araştırma yaptı, Ermenilerin 2 milyon Müslüman Osmanlı’yı katlettiği ortaya çıktı. Ermeniler, kendi arşivlerini açmıyor, çünkü bu gerçeğin ortaya çıkmasını istemiyor…” dedi. 

ABD eski Başkanı Ronald Reagan’ın hukuk danışmanlığını yapan Bruce Fein, sözde Ermeni soykırımı iddialarını değerlendirdi. Ermenilerin bu iddialarının son derece asılsız olduğunu belirten Fein, Reagan’ın başkan olduğu 1981'de bu konunun Beyaz Saray tarafından araştırıldığını ve iddiaların asılsız olduğunun belgelendiğini söyledi. İşte sözde Ermeni soykırımı konusunda Fein’in açıklamaları: 

“Osmanlı İmparatorluğu’nun azınlıklara karşı “müthiş” sayılabilecek bir özen gösterdiği gerçeğini unutmamak gerekir. Azınlıklar, kendi dini özgürlüklerini ve hayatlarını son derece rahat bir şekilde sürdürdü. 

Ermeni terör çeteleri I. Dünya Savaşı sırasında Fransa ve Rusya ile birlikte Osmanlıları öldürdü. Bu rakamın 2 milyon civarında olduğu bir gerçek. Ermeni kayıplarının ise 500 bin civarında olduğu araştırmalarla kanıtlandı. Burada asıl önemli konu, Ermenilerin ihanetidir. Osmanlı da kendisini savundu. Özellikle ABD’de yaşayan Ermeniler, soykırım yalanı ile büyük getirim sağlıyor. ABD yönetimi de büyük paralar döndüğü için Ermenileri karşısına almak istemiyor. Ermeniler ısrarla kendi arşivlerini açmıyor. Çünkü yıllardır soykırım yalanı ile dönen getirimi kaybetmek istemiyorlar. Arşivler açıldığı anda gerçek ortaya çıkacak.”

BRUCE FEIN: "ARMENIANS HAVE KILLED 2 MILLION OTTOMAN CITIZENS"

Bruce Fein, former legal affairs advisor to the former US president Ronald Reagan, as saying.

Regarding the genocide claims of the Armenians, Bruce Fein said the White House studied the issue in 1981 - during Reagan Administration, and the claims were found out as groundless. The Ottoman Empire paid special attention to the minorities, Fein said. The truth cannot be forgotten. Minorities had religious freedom and every vital provision. During the WWI the Armenian terror organizations in associate with French and Russian militants have murdered over 2 million Ottoman citizens, while loss of the Armenians made up about 500 000, and it is a proved historical fact.

At his words, the American Armenians obtain colossal profit from their false genocide claims. Armenians are against opening of archives as they dont want to lose the obtained money. The truth will come to light as the archives are open, he underlined.

Armenia has accused Turkey of genocide against Armenians in the latter years of the Ottoman Empire, which preceded modern Turkey. The Turkish government says the developments were part of clashes that related to Armenian groups supporting Russia against Turkey during World War I. Ankara insists the killings were not orchestrated by the Ottoman government and Turkish President Abdullah Gul has proposed opening Ottoman archives to international scholars to try to resolve the dispute.
Ahsarla

Popüler Yayınlar Son 7 gün

Sultan İkinci Abdülhamit Han

CHP döneminde

CHP döneminde
CHP döneminde

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *