Kod Dostu

Ben bir karış dahi olsa vatan toprağını satmam, zira bu vatan bana değil milletime aittir. Milletim de bu toprakları ancak aldığı fiyata verir. Çünkü bu topraklar kanla alınmıştır, kanla verilir! Sultan II.Abdülhamid

28 Kas 2013

Ermeni Zulmü Ve Saklanan Gerçek Tarih

Timsal Karabekir - Kazım Karabekir'in kızı

- Babam Erzurum'a yaklaşırken gördüğü manzara karşısında; "Benim gözümün gördüklerini Allah dünyada hiçbir göze göstermesin. Gülerek beni karşıladığını zannettiğim insanlar, aslında gülmüyolarmış, yüzleri ızdıraptan kasılmış. Çünkü her biri canlı canlı birer kazığa oturtulmuşlar." demiş. Biz kendi vatanımızda bu ızdırabı yaşamışız ama şimdi ne acı ki sözde soykırım lafıyla bizi suçlamaya çalışıyorlar. Türkiye'nin nerede olduğunu bilmeyen adamın parmak kaldırmasıyla Türkler suçlanamaz. Babam 1918'de Mondros Mütarekesi sonunda Harbiye Nazırı Abdullah Paşa'ya çıkıp; " Ben size Ermeni mezalimini içeren birtakım vesikalar gönderdim. Bunları niçin bastırmadınız. Halbu ki bunların Fransızca'ya basılıp dünyaya bildirilmesi gerekir. Çünkü ileride Ermeniler bununla Türkleri suçlayacaklar." demiştir. Ama biz maalsef dışarıdan değil içeriden çekiyoruz. Bizim içimizdeki özür kampanyası açarsa, ödül almak uğruna şu kadar Ermeni kestik derse, ben onları Allah'a havale ediyorum. Ve bunun ızdırabını çekiyorum. 

Türklerin yakıldığı fırınlar hala duruyor

Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu - Türk Tarih Kurumu Eski Başkanı 

Çanakkale'de ölüm kalım savaşı verilirken Ermeniler Ruslarla birlik oldu

- 17 Nisan'dan itibaren Van, Bitlis, Muş ve Çatak'ta Ermeniler isyan etmiş ve ilk etapta  6 bin müslüman Ermeniler tarafından öldürülmüştür. Bunlar Fransız arşivlerinde yazılıdır. Van'dan 80 bin müslüman kaçmış kalan 20 bin müslüman katledilmiştir. Bunlar da Rus belgelerinde kayıtlıdır. Van'ın düşmesi sonrasında 50 kız Ermeni çeteleri tarafından Akdamar Kilisesi''ne götürülürken iffetlerini korumak için Van Gölü'ne atlayıp ölmüşlerdir. Bunların isimleri yazılıdır. Bu tarihi gerçekler önemlidir. Siz Çanakkale'de ölüm kalım savaşı verirken sizin vatadaşlarınız Ruslarla birleşip size isyan etmiştir.

- Ermeniler Osmanlı'da bir çok önemli görevlere gelmişler. Osmanlı Devleti'nde en gizli belgelerin tercüme edildiği Dışişleri Bakanlığı'na bağlı "Tercüme Odası"nda bile Ermeniler çalışıyordu. 

- Ne olduysa II. Abdülhamit döneminde Alman mühensilere  Diyarbakır'dan başlayıp Hakkari'ye kadar uzanan 16 bölgede petrol bölgelerinin tespit ettirilmesinden sonra olmuştur. 

- Osmanlı Devleti Şubat 1919'da savaşa katılmamış olan İspanya, Danimarka, Hollanda ve İsveç'e tarafsız ikişer hukukçu tespit edip bu iddiları araştırması için resmen nota vermiş. Ama Amerika ve İngiltere'nin baskısıyla İsveç başta olmak üzere bu notaya olumsuz yanıt vermişlerdir. 

Ermeni Zulmü Gerçek Tarih-1.VİDEO İZLE
Ermeni Zulmü Gerçek Tarih-2.VİDEO İZLE
Ermeni Zulmü Gerçek Tarih-3.VİDEO İZLE
Ermeni Zulmü Gerçek Tarih-4.VİDEO İZLE
Ermeni Zulmü Gerçek Tarih-5.VİDEO İZLE
Ahsarla

Popüler Yayınlar Son 7 gün

Sultan İkinci Abdülhamit Han

CHP döneminde

CHP döneminde
CHP döneminde

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *